Categories Brak kategorii

Czy rower holenderski to dobry wybór?

Czy rowery holenderskie nadal cieszą się dużą popularnością? Czy warto w nie inwestować? Zapraszamy do lektury.

Najbardziej popularne marki rowerów holenderskich

Jednym z najpopularniejszych w tych czasach marką rowerów holenderskich jest wysokiej jakości marka rowery Batavus, produkująca  praktyczne i eleganckie rowery, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kolejnymi rowerami, które na pewno zwrócą twoją uwagę są rowery marki Gazelle, które cechują się bardzo dobrą jakością wykonania, oraz innowacyjnością. Cortina, to kolejna bardzo szybko rozwijająca się marka rowerów holenderskich, która kładzie wielki nacisk na technologie oraz dobór materiałów. Te marki zapewniają, że bez względu na upodobania, każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.

Czym cechują się rowery holenderskie

To bardzo popularne rozwiązanie dla osób, które potrzebują taniego w utrzymaniu, wygodnego transportu po mieście. Świetnie sprawdzi się osobą, które dojeżdżają kilka kilometrów do pracy, szkoły czy też aby jechać do sklepu zrobić zakupy. Rowery zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe akcesoria takie jak oświetlenie, koszyk z przodu roweru, czy też bagażnik. Tego typu rowery świetnie sprawdzą się do wycieczek rekreacyjnych czy wypadu ze znajomymi. Cechy, które wyróżniają rower holenderski to przede wszystkim kierownica, która w zapewnia komfort jazdy, wygięta jest w sposób taki aby dłonie ułożone na kierownicy były równoległe do kierunku jazdy, kolejnymi cechami są również porządne koła które maja rozmiar 28 cali, oraz sporych rozmiarów siodło zapewniające wygodę podczas jazdy. Rower zawiera wiele innych cech takich jak prosty napęd, solidny bagażnik i pełną osłonę łańcucha.

rowery Batavus

Jaką markę roweru wybrać?

Wybór marki roweru nie jest taki łatwy jak się wydaje. Każdy rower niezależenie od marki składa się z podstawowych części. Przed wyborem marki najpierw trzeba zastanowić się nad modelem roweru, których jest pełno. W takim wypadku warto zapoznać się, jakie są rodzaje rowerów i jaki typ roweru pasuje do naszego stylu. Po wybraniu odpowiedniego modelu, możesz wybrać markę kierując się kluczowymi czynnikami takimi jak:

– Atrakcyjność cenowa, czasem za tą sama cenę możemy uzyskać znacznie lepszy rower,

– warunki serwisu i gwarancji, w przypadku wad fabrycznych jest gwarancja na bezpłatną wymianę uszkodzonych elementów,

– Jakość roweru, części roweru powinny być dobrej jakości i od sprawdzonych producentów.