Categories Brak kategorii

Nie męcz się ze wścibskimi przechodniami – Postaw na rolety!

często uczęszczanym chodniku? Gdy zbliża się wieczór, na zewnątrz robi się szaro, zapalasz światło a przechodzący widzą wszystko, co dzieje się w twoim mieszkaniu? Na pewno Cię to denerwuje. Każdy ceni sobie prywatność. Dlatego postaw na rolety Nakło nad Notecią. Rolety są różne. W tym artykule powiemy o nich więcej.

Dlaczego warto mieć rolety Nakło nad Notecią?  

Męczy Cię świadomość, że sąsiedzi i obcy ludzie widzą cię, gdy wieczorami krzątasz się po kuchni, siedzisz z drugą połówka w salonie lub kładziesz się w sypialni? Zdecydowanie potrzebne Ci są rolety Nakło nad Notecią. Dzięki nim w dowolnym momencie dnia lub nocy będziesz mógł po prostu odciąć się od świata zewnętrznego, w ty wścibskich gapiów. Ale prywatność to nie jedyny powód, dla którego warto mieć rolety. Latem masz strasznie gorąco w mieszkaniu? Słońce nie szczędzi promieni w twoim pokoju? Wystarczy kupić dobre rolety, opuścić je z samego rana, a temperatura w domu będzie idealna. Poza tym z roletami masz szanse na lepszy sen. Ile razy jest tak, że w jedynym wolnym dniu planujesz się wyspać, ale słońce budzi cię z samego rana, możliwe, że nawet o 5? Każdy, kto nie ma rolet, musi przez to przechodzić. Jakie mamy do wyboru?

rolety Gniezno

Co mamy do wyboru? 

Systemów osłonowych jest naprawdę wiele. Różnią się kolorem, sposobem wykonania, materiałem, trwałością i skutecznością. Dlatego warto się wcześniej zorientować, co mamy do wyboru. Wyróżniamy rolety Gniezno:

  • dzień-noc – podwójna warstwa tkaniny i system łańcuszkowy dają możliwość zasłonięcia okna w dowolnym procencie;
  • przyszybowe – montowane bezinwazyjnie na ramie okiennej;
  • wolnowiszące – mogą być montowane na oknie lub nad nim zasłaniając wówczas cała wnękę okienną;
  • rzymskie – dzięki konstrukcji pozwalającej na proste zdjęcie tkaniny i możliwości jej prania są łatwe do utrzymania czystości;
  • austriackie – cechują się suto marszczonymi, stylowymi tkaninami. Nadają pomieszczeniom poczucia ciepła i przytulności.

Ile kosztują standardowe rolety? Oczywiście zależy od ich rodzaju. Koszt rolety dzień i noc to około 80 zł za wymiary 40×100 cm. Za klasyczne, wolnowiszące rolety Szubin zapłacimy już od 30 zł.